INFORMATION

Date of birth 18-12-2022
Gender Male
Levensnr NL 540004326
Breed Limousin
Gewicht 576 KG
Breeder Cowporation BV

Conditions

ABOUT

Cowporation Talent (0432) is een jonge potentiële stier uit een combinatie van Engelse en Franse bloedlijnen, met een prachtige breedte, bespiering, ontwikkeling en stijl. Zijn luxe bespierde vader Cowporation Rambo was een nakomeling van Gabin MN, een zeer gewilde Franse KI fokstier met veel excellente eigenschappen en waarvan de rietjes compleet zijn uitverkocht. Cowporation Rambo’s moeder is Cowporation Maxima (een Ampertaine Elgin x Haltcliffe Vermount), ook een excellent gekeurde koe die naar Duitsland is verkocht. De moeder van Maxima was Trueman Grazia, een van de meest bekende koeien uit de UK en ook excellent gekeurd in Nederland. Van moeders kant stamt Cowporation Talent van Claeys Loretta, een Grand-Duc dochter. Grand-Duc was een Elephant zoon, allemaal excellent gekeurde dieren. Cowporation Talent is een stier die naar onze mening ook goede afkalving en moedereigenschappen vererft. Cowporation Talent is een van de mooiste stieren die we tot op heden hebben gefokt.

VIDEOS

EXTERIEURGEGEVENS RUNDEREN

General appearance 86
Development 88
Breed type 80
Muscle 93
Legs 83
Character 8

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant. For more information, please review its Privacy Policy.