INFORMATIE

Geboortedatum 19-09-2022
Geslacht Mannelijk
Levensnr NL634804175
Ras Limousin
Gewicht 790 KG
Fokker Cowporation BV

Voorwaarden

OMSCHRIJVING

Cowporation Tigris (0417) is en groot ontwikkelde stier met een prachtige breedte en bespiering die hij met name vererft van zijn vader Swarland Eddie, een bekende Engelse KI stier die veel bespiering vererft en die voor veel nakomelingen op de prestigieuze Carlisle veiling in UK zorgt. De moeder van Cowporation Tigris is een van de beste koeien uit de Cowporation kudde en stamt uit de vaderlijn van de excellent gekeurde Manitou, een zoon van de bekende fokstier Coluche die gefokt is door de Franse fokker Rouches en uit de moederlijn van Claeys Feride, tevens een excellent gekeurde koe met veel melk en bespiering en die op iedere Nederlandse keuring prijzen heeft behaald en die nog steeds als oudste koe in onze kudde loopt. Cowporation Tigris is een stier die naar onze mening ook goede afkalving en moedereigenschappen vererft.

VIDEO'S

EXTERIEURGEGEVENS RUNDEREN

Algemeen voorkomen 87
Ontwikkeling 93
Rastype 85
Bespiering 89
Benen 80
Karakter 8

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie