INFORMATION

Date of birth 19-09-2022
Gender Male
Levensnr NL634804175
Breed Limousin
Gewicht 790 KG
Breeder Cowporation BV

Conditions

ABOUT

Cowporation Tigris (0417) is en groot ontwikkelde stier met een prachtige breedte en bespiering die hij met name vererft van zijn vader Swarland Eddie, een bekende Engelse KI stier die veel bespiering vererft en die voor veel nakomelingen op de prestigieuze Carlisle veiling in UK zorgt. De moeder van Cowporation Tigris is een van de beste koeien uit de Cowporation kudde en stamt uit de vaderlijn van de excellent gekeurde Manitou, een zoon van de bekende fokstier Coluche die gefokt is door de Franse fokker Rouches en uit de moederlijn van Claeys Feride, tevens een excellent gekeurde koe met veel melk en bespiering en die op iedere Nederlandse keuring prijzen heeft behaald en die nog steeds als oudste koe in onze kudde loopt. Cowporation Tigris is een stier die naar onze mening ook goede afkalving en moedereigenschappen vererft.

VIDEOS

EXTERIEURGEGEVENS RUNDEREN

General appearance 87
Development 93
Breed type 85
Muscle 89
Legs 80
Character 8

This website uses cookies. This way we can ensure that your browsing experience is made even more pleasant. For more information, please review its Privacy Policy.